KINEZIOLOGIE - ONE BRAIN

3in1 concepts

lektorka metody Ing. Miluška Lhotáková


Úvod

Informace o metodě

Historie metody

Vše o lektorce

Přehled kurzů

Termíny kurzů

Poradna

Přednášky

Tvořivé kreslení

Literatura


Návštěva kineziologické poradny

Poradna je dočasně uzavřena.

Na kineziologické odblokování vám mohu doporučit z Frýdku-Místku paní Hanu Barešovou  tel.: 728 054 944

 

Cílem odblokování je nalezení pravé příčiny problému, se kterým klient přišel, odstranění energetického bloku a uvedení v činnost samoléčicí procesy v organismu.

Na začátku práce provede facilitátor (terapeut) vyčištění svalového obvodu klienta, které spočívá v důkladném prodýchání a automasáži určených akupresurních bodů. Na vyčištěném svalovém obvodu se provádějí svalové testy, při kterých se zjišťuje velikost svalového napětí.

Silný sval znamená pozitivní reakci.

Slabý sval znamená negativní reakci.

Kladením otázek a současnou kontrolou svalové reakce se facilitátor dopracuje k pravé příčině problému. Ve většině případů se původ problému nachází v regresním věku, ve kterém se pracuje bez použití hypnózy.

Pomocí takzvaného frontálněokcipitálního držení se odstraní negativní emoce z události v minulosti, která způsobila zablokování proudění energie v určité části organismu.

Následně se provede korekce proudění energie pomocí jednoduchých fyzických cvičení.

Lektorkou metody a terapeutem je Ing. Miluška Lhotáková

Kineziologická poradna v Brně
Na kineziologické odblokování se můžete také objednat v Brně u mé dcery Ing. Lady Říhové Ph.D.. Kurzy kineziologie absolvovala u Carol Ann Hontz v letech 1994-1998. Od roku 2005 studuje filozofii Principy života a další metody. Lada Říhová vám pomůže nalézt a změnit staré nefunkční modely chování, vyrovnat se se stresujícími situacemi tak, aby jste se stali pány svého života a cítili se dobře.

Kontakt: 724 837 512
Daší informace na:
www.Kineziologie-brno.websnadno.cz

-----------copyright © ing. Boris Lhotak-----------